Osobní odběr

Nákup a odběr zboží v naší provozovně

Zákazníci z Brna a okolí mají možnost vyzvednutí objednaného karnevalového zboží na odběrním místě na adrese Vídeňská 125a, 61900, Brno v provozovně firmy Pyrotechnik.CZ. Jde o náš obchod zaměřený na zábavní pyrotechniku a realizaci ohňostrojů, není to tedy kamenná prodejna, kam si můžete přijít vybrat z regálu masky či vyzkoušet karnevalový kostým. Zboží pro Vás bude připraveno k vyzvednutí po dobu 7 dnů od obdržení e-mailu se změnou stavu objednávky na "připraveno k vyzvednutí". V provozovně lze platit pouze v hotovosti. Ohledně osobního odběru se můžete domluvit v pracovní době  (Po - Pá 8.30 - 16.30 hod) na tel: 734 757 055, nebo 608 972 859.

Výdejní místo (firmu Pyrotechnik.CZ) najdete přibližně 200 m za Moebelixem (Europamoebelem) směrem na Modřice. Nespoléhejte na navigaci, většinu zákazníků navigace k nám nedovedla a skončili jinde. Při jízdě autem směrem z Brna musíte podjet Vídeňskou a dostat se na levou stranu ulice. Odbočte proto na Vídeňské směrem k OC Futurum, ale před kruhovým objezdem u Futura odbočte vpravo,(je tam cedule se šipkou, směr Přízřenice), pokračujte cca 50m na křižovatku, odbočte doprava pod most, za mostem opět doprava a pak vyjedete na druhé straně Vídeňské u kruhového objezdu. Přes kruháč jeďte rovně, pokračujte kolem areálu ABB dál směrem od Brna na Modřice. Dalším orientačním bodem bude prodejna nábytku Moebelix, za ním je třípatrová budova s nápisem BIBUS, těsně za ní je vjezd do areálu s nápisem AXIMA – tam nevjíždějte! A po nějakých 200 m je další vjezd do areálu (dvojitá závora z hliníkových trubek), jste na Vídeňské 125a. Před vjezdem do areálu máme na plotě umístěnou reklamní plachtu s obrázky ohňostrojů a nápisem Pyrotechnik.CZ. Provozovna je ve stejné budově jako je vrátnice (viz "FOTO"). Podívejte se raději na mapu a fotografii vjezdu do areálu: MAPA, FOTO.

Při cestě s MHD jeďte tramvají č. 2 směrem na Modřice. Výdejní místo je cca 300m od tramvajové zastávky Moravanská. Pozor, vystupte na zastávce Moravanská, ne na zastávce Moravanské Lány – to byste byli o zastávku blíž do Brna! Přejděte podchodem na levou stranu ulice ( je tam modrá budova - prodejna Peugeotu) a dejte se 300 metrů zpátky směrem do Brna. Areál Vídeňská 125a je hned za areálem New Holland (mají za plotem vystavené žluté stavební stroje). Provozovna je ve stejné budově jako je vrátnice Podívejte se raději na mapu a fotografii vjezdu do areálu: MAPA, FOTO. V případě Vašich dotazů jsme během pracovní doby k dispozici na tel: 734 757 055.

Otevírací doba:

Po až Pá od 8.30 do 16.30 hodin
So - Ne zavřeno
Ve Státní svátky zavřeno

Otevírací doba v prosinci:

Po až Pá od 8.30 do 16.30 hodin
So od 9.00 do 12.00 hodin
Ve Svátky zavřeno, a 31. 12. zavřeno

Doba expedice a doručení zásilek

Zásilky expedujeme v co nejkratším termínu, zpravidla do 24 až 48 hodin v pracovní dny. Doručení přepravní službou je v následujícím dni, max. druhý den po odeslání zásilky. Pokud nemáme nějakou položku skladem a je třeba ji zajistit u dodavatele, může se stát, že objednávka bude expedována ještě o den později. Běžně bývají objednávky do týdne doručeny. V krajním případě - pokud vyprodané zboží nemá ani dodavatel a je třeba je zajistit jinde, může se odeslání zásilky protáhnout, avšak jde o zcela vyjímečné případy a o této skutečnosti zákazníky telefonicky informujeme a zkusíme se splečně domluvit na dalším postupu. 
Vážení zákazníci, pokud jste zvolii dopravu zboží přepravní službou, zkontrolujte si, zda jste správně uvedli kontaktní telefonní číslo. Pokud telefonní kontakt není správný, nelze se dovolat, nebo nechcete zvednout dopravci telefon, řidič se pak nemůže s Vámi domluvit na předání objednaného zboží. Pokud potřebujete narychlo zboží k určitému datu, domluvte si spěšné vyřízení objednávky na tel. čísle 608 972 859.
Upozorňujeme, že u nepřijatých zásilek, které nám z přepravy vrátí nevyzvednuté zpět, uplatňujeme proti neseriozním zákazníkům sankce tak, jak je uvedeno v obchodních podmínkách.