Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.


Doprava a platby

Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

 • Přepravní společností  - na dobírku: 144,- Kč

  Zboží je zasíláno na dobírku přepravní společností Geis Parcel. Za dopravu, doběrečné a balné účtujeme částku 144,- Kč včetně DPH. Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, doprava je účtována jen jednou.
  Chráníme se proti neseriózním zákazníkům! U nepřevzatých zásilek, které se nám vrátí zpět, nekompromisně vymáháme zbytečné náklady tak, jak je uvedeno v obchodních podmínkách.

 • Česká pošta - dobírka: : 156,- Kč

  Zboží je zasíláno na dobírku Českou poštou jako cenný nebo doporučený balík, zásilky by měly být doručeny během 3 - 4  následujících pracovních dní. Dopravné, doběrwšné a balné je 156,- Kč včetně DPH. Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, doprava je účtována jen jednou.
  Chráníme se proti neseriózním zákazníkům! U nepřevzatých zásilek, které se nám vrátí zpět, nekompromisně vymáháme zbytečné náklady a postupujeme tak, jak je uvedeno v obchodních podmínkách.

 • Osobní odběr: ZDARMA! Dočasně, až do odvolání tuto metodu nákupu neumožňujeme!

  Osobní odběr zboží v naší provozovně na Vídeňské 125a v Brně.  Neprovozujeme kamennou prodejnu, jde o odběrní místo. Zboží lze vyzvednout až po obdržení informačního e-mailu, že je pro Vás nachystáno. Den a čas pro vyzvednutí si můžete také telefonicky domluvit na čísle 608972859. Zboží připravené k odběru je nutné vyzvednout do 7 dní, pak bude objednávka stornována.

 • Slovenská republiky pomocí České pošty - platba předem: 345,00 Kč
  Zásilky do zahraničí přijímáme v minimální hodnotě 800,- Kč, nižší objednávky budou stornovány. Platba se provádí předem, převodem, balíky nelze posílat na dobírku. Proforma faktura s číslem účtu a variabilním symbolem pro převod Vám bude zaslána zvlášť e-mailem, proto na objednávce kterou dostanete do mailu nejsou bankovní údaje uvedeny. Zboží je odesíláno až po připsání částky na náš účet. Po odeslání je zásilka doručena za cca 72 hodin(během pracovních dnů). Zásilku dopravuje Česká a na území SR Slovenská pošta.